کلاس های آنلاین

درباره هیئت علمی و اساتید

 

 استاد Yoshito Miyosawa،  استادی با تجربه تدریس به سه نسل
 
مشاور رسمی در آموزش زبان انگلیسی

 

استاد Yoshito Miyosawa متولد و فارغ التحصیل از کشور ژاپن می باشند که پس از پیوستن به وزارت امور خارجه ژاپن، بعنوان دیپلمات در ایتالیا مشغول به فعالیت شده و در همین زمان نیز به عضویت شورای توسعه کتاب بریتانیا درآمدند. پس از گذشت چندین سال و با توجه به علایق قبلی، ایشان به دبیری زبان انگلیسی تغییر شغل می دهند. لازم به ذکر است که استاد Miyosawa، یکی از سخنرانان محبوب مردم در مباحث زبان انگلیسی نیز می باشند که برنامه های تلوزیونی ایشان از شبکه های ماهواره ای سراسر جهان پخش می گردد. ایشان از اعضای هیئت علمی کالج و وظیفه ایجاد دوره و نوشتن کتابهای کالج را با همکاری بقیه اعضای هیئت علمی کالج به عهده دارند.

 

 

دکتر Lorraine Warne

استاد دوره دکترای زبان شناسی و از اعضای هییت علمی دانشگاه کمبریج

 

دکتر Lorraine Warne دارای مدرک دکترای زبان شناسی کاربردی و رییس دانشکده زبان، عضو هیئت علمی و متخصص تربیت استاد زبان انگلیسی در دانشگاه کمبریج انگلستان می باشند. ایشان همچنین عضو هییت علمی کالج و وظیفه نظارت بر کیفیت تدریس اساتید را نیز عهده دار می باشند.

 

 

 

استاد James Web

 استاد دوره زبان شناسی دانشگاه آکسفورد

استاد James Web دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان شناسی از دانشگاه آکسفورد می باشند. ایشان از اعضای هییت علمی کالج QQEnglish  و همچنین مسئولیت بروز رسانی و تربیت اساتید کالج را دارا می باشند.

 

 

 

 

درباره اساتید

 

 

تمامی اساتید کالج ،QQEnglish انگلیسی زبان و از کشور فیلیپین بوده که ایشان مهارت و تجربه کافی در تدریس را نیز داشته و فارغ التحصیل از بهترین و معتبرترین دانشگاهها می باشند. مسئولیت پذیری و صبر و حوصله جزء فاکتورهای اصلی انتخاب آنها توسط کالج می باشد.

افتخار ما داشتن اساتیدی مجرب، حرفه‌ای و کارآزموده است که تمامی دوره های مرتبط و مورد نیاز برای تدریس زبان انگلیسی به افراد غیر انگلیسی زبان را گذرانده و مدرک صلاحیت تدریس نیز دریافت نموده اند. ایشان قادر می باشند تا به زبان آموزان کمک کرده که در کمترین زمان و به بهترین شکل ممکن زبان انگلیسی را فرا گرفته به علاوه اینکه در صورت لزوم و برای تفهیم هر چه بهتر درسها به زبان آموزان، با صبر و حوصله مثال زدنی، تا زمانی که از یادگیری دانشجویان اطمینان حاصل نکنند مطالب را بارها و بارها تکرار می کنند.

اساتید جهت اضافه شدن به تیم آموزشی ما می بایست علاوه بر داشتن مدرک دانشگاهی مرتبط، دارای گواهینامه  TESOL (Teaching English Speakers Of Other Languages)   نیز باشند.

 

 

پرسنل فارسی زبان

 

پرسنل فارسی زبان کالج QQEnglish، زبان آموزان را از ابتدای دوره تا یادگیری کامل و مؤثر زبان انگلیسی همراهی می کنند.

کالج QQEnglish جهت رفاه حال زبان آموزان گرامی، با به کار گرفتن پرسنل فارسی زبان و حمايت آنان، زبان آموزان را از نحوه برگزاری کلاس و مطالب درسی مطلع می سازد. البته همه اساتيد اين کالج آمادگی کامل و لازم برای تدريس به مبتديان را دارند ولی با اين وجود و برای اطمينان و آسودگی خاطر بیشتر، هماهنگی های لازم قبل از شروع کلاس توسط پرسنل فارسی زبان با زبان آموزان انجام می گردد.

 

 

شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با پرسنل فارسی زبان ما از طریق تلفن تهران: 44032464-021 داخلی 1 و یا Skype ID: QQE-MAHMOOD تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید با ایمیل آدرس Mahmood@qqeng.com نیز مکاتبه نمایید.