کلاس های آنلاین

شیوه ها و متدهای آموزشی

 
 شیوه تدریس در کلاسهای کالج QQEnglish و مزیت کلاسهای خصوصی
 
1. مزیت کلاسهای خصوصی
دشواری برقراری ارتباط با افراد انگلیسی زبان، بویژه هنگامیکه شخص فکر می کند که تسلط کامل به زبان انگلیسی را ندارد یک امر طبیعی بوده و بهترین راه برای بهبود و ارتقاء مهارت در مکالمه زبان انگلیسی، مکالمه زیاد با انگلیسی زبانان است. در کلاسهای خصوصی با توجه به اینکه تمامی زمان استاد در اختیار شما می باشد می توانید با صحبت کردن مداوم، مهارت انگلیسی خود را ارتقاء دهید.
 
2. احساس آرامش
تمامی کلاسهای این کالج به نحوی برنامه‌ریزی شده‌ که زبان آموز براحتی با استاد خود ارتباط برقرار کرده و در فضایی کاملا دوستانه از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرد.
 
3. استفاده از تمامی وقت کلاس و پیشرفت سریع
در کلاسهای گروهی، زمان کمتری برای صحبت کردن و پرسش و پاسخ به هر دانشجو اختصاص می یابد ولی در کلاسهای خصوصی کالج ،QQEnglish  تمامی زمان کلاس در اختیار و متعلق به زبان آموز می باشد. در دوره های مخصوص مکالمه در کالج QQEnglish، حتی مبتدیان هم می توانند به راحتی و به سرعت زبان انگلیسی را آموخته و صحبت کنند.
 
4. استفاده از سیستمهای نوین آموزشی
کالج QQEnglish کتاب‌ها و شیوه‌های آموزشی خود را بر اساس متد PPP و متد Callan قرار داده که این دوره ها و متدهای آموزشی به زبان آموزان در یادگیری راحت و هر چه بهتر زبان انگلیسی کمک شایانی می کنند.

5. آموزش تلفظ صحیح و اصلاح لهجه
گاهی اشتباه تلفظ کردن افعال و کلمات باعث تغییر معنی آنها و حتی باعث تغییر معنی جملات نیز می گردد. بنابراین یادگیری درست کلمات و افعال، نحوه استفاده صحیح و همچنین درست تلفظ کردن آنها از موارد ضروری زبان انگلیسی بوده که این امر میسر نمی شود مگر با استفاده از روشهای مخصوص که لازمۀ آن داشتن طرح درسی است که بیشترین بار علمی را بصورت مؤثر داشته باشد.
 
 
متد آموزشی PPP
در متد و روش PPP، استفاده از افعال برای یادگیری زبان بسیار مهم بوده و زبان‌آموز کاربرد افعال در سه حالت مختلف (گذشته، حال و آینده) را فرا می گیرد. در حال حاضر کشورهای زیادی از این روش برای آموزش زبان انگلیسی استفاده می کنند.
اکثر دوره های کالج  QQEnglishبر پایۀ متد و روش PPP طراحی گردیده که در این متد، روشهای متناوب و متفاوت استفاده از فعلها و کلمات در جملات به صورت کاربردی به زبان آموزان آموزش داده می شود. بطور مثال از فعلهای اصلی Be, Have & Do به صورت متناوب و مختلف در جملات استفاده می گردد و همانطور که می دانید، این فعلها از فعلهای اصلی زبان انگلیسی بوده و در واقع شما با استفاده از آنها می توانید بسیاری از نظرات خود را بیان و یا حتی محیط پیرامون خود را توصیف نمایید.

Callan Method (متد کالن)

این دوره جزء جدیدترین و بروزترین متدهای آموزش زبان انگلیسی بوده که بر پایه تکرار مکرر جملات (عادی، پرسشی و جملات منفی) استوار است. یکی از مشکلات و معضلات بزرگ و اساسی اکثر زبان آموزان، آشنا نبودن با چگونگی استفاده صحیح از کلمات (در جای مناسب) و گرامر متناسب با آن می باشد. در این متد شما می بایست تمامی کلمات و جملات استاد را پس از ایشان تکرار کرده تا بدین روش بتوانید با ساختار صحیح جملات و چگونگی استفاده از کلمات و گرامر در زبان انگلیسی آشنا گردید. به زبان ساده تر، در این متد شما نحوه صحبت کردن به زبان انگلیسی را مانند کودکان به صورت اکتسابی (که فقط میتوانند صحبت کنند و اطلاعاتی در مورد گرامر (که مثلا ماضی، مضارع و یا حال ساده چیست؟) ندارند) فرا گرفته و به راحتی می توانید در مدت زمان کوتاهی به زبان انگلیسی صحبت کنید. بر طبق پژوهش های بعمل آمده، اشخاص انگلیسی زبان (Native) در زمان صحبت کردن به صورت میانگین در هر دقیقه از 150 تا 180 کلمه استفاده می کنند اما در این متد، استاد با افزایش سرعت صحبت کردن به 1/4 برابر سرعت معمولی، شما را مجبور به استفاده از 220 تا 250 کلمه در هر دقیقه می نماید که این سرعت، شما را مجبور به صحبت کردن مداوم نموده و به شما زمانی برای فکر کردن و جمله بندی نمی دهد تا ذهن شما به یادآوری سریع کلمات و گرامر متناسب با جمله عادت کرده و اصطلاحا انگلیسی فکر کند.

  • تمرکز اصلی متد کالن بر روی 2 مهارت اصلی (Speaking & Listening) می باشد اما در کنار آنها، همچنین شما قادر به ارتقاء دانش گرامر و دامنه لغات خود نیز می باشید در ضمن اینکه استاد ایرادات تلفظ شما را هم تصحیح می نماید.

 

کالج QQEnglish دارای مجوز رسمی از کالج Callan انگلستان بوده و تنها آموزشگاهیست که این متد را بصورت آنلاین در سراسر دنیا و بصورت حضوری در کشور فیلیپین برگزار می نماید.