کلاس های آنلاین

قوانین و مقررات

 این وب سایت توسط شرکت QQ English  به آدرس توکیو، سوگینامی، ایفوکو 4-13-4 ایجاد و راه اندازی شده است. تمامی خدمات ارائه شده توسط شرکت QQE مطابق با قوانین (TOU) می باشند که در ذیل به شرح آنها پرداخته ایم. "TOU" (قوانین) شامل تمامی خدماتی است که توسط شرکت nglishQQE به کاربران ارائه می گردد. "کاربر" فردی است که ثبت نام کرده و مجاز به استفاده از خدمات سایت میباشد و یا در حال بازدید و ثبت نام و مجاز شدن برای استفاده از خدمات این شرکت می باشد.
 
 
 
1).    حدود و اختیارات TOU:

1-   با شروع استفاده از خدمات، شما با شرایط و ضوابط کالج QQEnglish موافقت می کنید.
2-   QQE این حق را دارد که در هر زمان نسبت به تغییر TOU بدون اطلاع شما اقدام نماید. هر نمونه جدید از نسخه TOU به محض قرار داده شدن در این وب سایت قابل اجرا می باشد و به موجب آن، شما نیز تحت تاثیر و مسوولیت اجرای آن قرار خواهید گرفت.
 

2).    ثبت نام کاربر:

 

  • زبان آموزانی که قصد عضویت (ثبت نام) در وبسایت ما را دارند، با انجام مراحل ذیل می توانند عضویت خود را ثبت و حساب کاربری خود را برای رزرو کلاسها مجاز نمایند.

1-  لطفا پس از مطالعه دقیق TOU و موافقت با محتویات آن، ادامه مراحل ثبت نام کاربر ی خود را ادامه دهید.

2-  موافقت با گزینه های پرداخت تعیین شده توسط QQE. (پرداخت بانکی و آنلاین)

3-  نام و نام خانوادگی، ایمیل آدرس و تمامی اطلاعات درخواست شده برای ثبت نام کاربری خود را میبایست واقعی و صحیح وارد نمایید.

 

  • مراحل ثبت نام کاربر توسط QQE بررسی و تاییدیه آن توسط یک ایمیل، به ایمیلی که در وبسایت ثبت کرده اید، اطلاع داده خواهد شد. به هر حال، استفاده از تمامی خدماتQQE برای حسابهای کاربری رایگان تا زمانی که برای پرداخت اقدام ننمایند محدود میباشد.


بعلاوه اینکهQQE ممکن است ثبت نام کاربر را با توجه به شرایط ذکر شده ذیل، تایید ننماید. درصورتی که اطلاعات کاربر، در ابتدا مجاز ولی بعدا با شرایط ذیل مطابقت پیدا کند، ممکن است اطلاعات آن کاربر از وب سایت حذف و حساب کاربری ایشان مسدود گردد.


1-      کاربر وجود خارجی نداشته باشد.

2-      کاربر قبلا ثبت نام انجام داده باشد.

3-       اگر کاربر فعلی یکی از شرایط و مقرارت TOU را نقض و یا کار ناشایستی را در گذشته انجام داده باشد، میتواند منجر به باطل و حذف شدن حساب کاربری وی از وب سایت گردد.

4-      عدم صحت اطلاعات وارد شده توسط کاربر در روند ثبت نام در وب سایت QQE

5-      QQE بداند که کاربر فعلی می تواند در امر ارائه ی خدمات و کلاسها اختلال ایجاد کند.

6-      ممکن است کاربر فعلی در پرداخت وجه از طریق بانک یا کارت های اعتباری مشکلی ایجاد نماید.

7-      اگر QQE کاربر فعلی را یک کاربر نا مناسب بداند.

 


3).   صلاحیت کاربر :

 

1-   کاربر برای استفاده از خدمات میبایست مراحل ثبت نام را مطابق با بند 2  تکمیل نماید تا از سوی QQE مجوز تحصیل دریافت نماید.

 


4).   اصلاح اطلاعات ثبت شده:

 

1-   شما موافقت می کنید که اگر حتی در آینده و بنا به هر دلیلی جزییات اطلاعات ثبت شده در وبسایت تغییر یابند، مطابق با روش های ارئه شده ، تغییرات را به اطلاع QQE برسانید. ممکن است در برخی موارد شما قادر به تغییر اطلاعات داده شده که از سوی شرکت به عنوان موارد غیر قابل تغییر در وبسایت ثبت شده اند، نباشید، مگر اینکه شرکت QQE با ایجاد تغییر و اصلاح آن موافقت نماید.

2-   اگر بنا به هر دلیل شما موفق به اطلاع رسانی در مورد تغییرات اعمال شده در جزئیات ثبت نام تان نشدید، شرکت QQE هیچ مسوولیتی را در قبال آن نپذیرفته و خود را فارغ از هرگونه مسئولیت و تعهد ناشی از عدم وجود گزارش خواهد دانست.

 


5).   حفظ حریم خصوصی :

 

(1).   اطلاعات شخصی که کاربر به شرکت QQE طی روند ثبت نام ارائه نموده و یا حتی سایر اطلاعات شخصی که شرکت از ایشان در زمان ارائه خدمات دریافت کرده، کاملا محرمانه خواهد بود. شرکت QQE به این اطلاعات دسترسی خواهد داشت و تحت هیچ شرایطی آن را در اختیار شخص دیگری قرار نخواهد داد به جز در موارد ذکر شده ذیل :

1-      زمانی که QQE اجازه شما را در این خصوص دریافت کرده باشد.

2-      مراجع رسمی و قانونی(پلیس، دولت) درخواست افشای مدارک را داشته باشند.

3-      زمانی که QQE اطلاعات را بصورت غیرقابل تشخیص بیابد.


(2).   شما با شرکت توافق میکنید که نام خود را با حروف انگلیسی و به عنوان اطلاعات عمومی بنویسید. شما می پذیرید که استاد در زمان تدریس از نام واقعی اتان برای شما استفاده کند. همچنین موافقت می نمایید که از خدمات ما تحت عنوان گمنام استفاده ننمایید.

 

 

6).   شناسه کاربری و رمز عبور:


1-    هنگامی که میخواهید وارد وبسایت ما گردید میبایست از شناسه کاربری و رمز عبوری که در هنگام ثبت نام، ثبت نموده اید استفاده نمایید.

2-    مسئولیت مدیریت و استفاده از شناسه کاربری و رمز عبور همانطور که در بالا اشاره شد، با خود شماست.

3-   درصورت بروز هرگونه خسارت ناشی از استفاده شخص سوم از شناسه کاربری و رمز عبور شما، تمامی مسئولیت ناشی از مدیریت نادرست آن با شخص شما می باشد. شرکت هیچگونه مسئولیتی در این باره نمی پذیرد.

 

 

7).   هزینه استفاده از خدمات:


1-   هزینه استفاده از خدمات این شرکت در وب سایت شرح داده شده و شما در صورت درخواست استفاده عملا با آن هزینه ها موافقت نموده اید.

2-   شما موافقت کردید که از خدمات این شرکت پس از انجام ثبت نام در وب سایت و تایید آن توسط ما استفاده نمایید.

3-   شرکت QQE این حق را داشته که هر زمان که بخواهد، بتواند هزینه ها را تغییر و یا نحوه پرداخت دیگری را معرفی نماید. در صورت تغییر مبالغ، شرکت از طریق وب سایت و یا ارسال ایمیل و یا راههای ارتباطی گوناگون دیگر کاربر را مطلع خواهد نمود.

 


8).   خدمات:


شما با شرایط ارائه خدمات که در ذیل آورده شده موافقت کرده اید:

 

(1).   پرداخت هزینه:

شما پس از پرداخت هزینه به شرکت QQE میتوانید از خدمات و کلاسهای آن استفاده کنید. روش های پرداخت هزینه ها به شرح ذیل می باشند:


1-   سیستم کلاسهای ماهیانه

در این سیستم شما شخصا برای رزرو کلاسهایتان از طریق وب سایت اقدام کرده و میتوانید با توجه به پکیج خریداری شده فقط از تعداد محدودی از کلاسها بهره ببرید. توجه داشته باشید که اگر از کلاسهای هر ماه به طور کامل استفاده ننمایید، امتیاز شما قابل به انتقال به ماههای بعد نبوده و امتیازات آن ماه از بین میروند.

 

{روش های پرداخت}

الف-   پرداخت از طریق کارت های اعتباری، حساب پی پال و یا کارت بانکهای متصل به شتاب

ب-   پرداخت از طریق دستگاه ATM و یا بانک

 

2-   سیستم امتیاز دهی

شما از تعداد کلاسهای محدود و با توجه به امتیازات خریداری شده اتان(تا زمان اتمام امتیازات) میتوانید استفاده کنید.

 

{روشهای پرداخت}

الف-   پرداخت از طریق کارت های اعتباری، حساب پی پال و یا کارت بانکهای متصل به شتاب

ب-   پرداخت از طریق دستگاه ATM و یا بانک

 

(2).   استرداد وجه پرداخت شده

 شرکت QQE  دارای هیچگونه روش و سیستمی برای بازپرداخت وجه پرداخت شده و یا جابجایی امتیازات شما برای شخص ثالثی را ندارد.


(3).   اشکال در برگزاری کلاس

1-   اشکال در برگزاری کلاس از جانب شرکت QQE

درصورتی که به هر دلیلی اعم از : قطعی برق و یا اینترنت، اشکال در کامپیوتر استاد، مریض شدن ناگهانی استاد و یا هر دلیل دیگر که کلاس شما برگزار نشده و یا شما بیش از 20 دقیقه از وقت کلاس را از دست بدهید، شرکت QQE امتیاز استفاده شده برای آن کلاس را به شما باز می گرداند. در این حالت شما باید مشکل را فورا و در کمتر از یک ساعت از طریق ایمیل و یا ارتباط با پرسنل فارسی زبان کالج و با دادن اطلاعاتی از قبیل زمان بروز خطای سیستم و نام استاد، اطلاع دهید. شرکت QQE در این باره تحقیق خواهد کرد و درصورت تایید بروز خطا از سوی شرکت، امتیاز شما برگردانده خواهد شد. زمان تحقیق و تایید موضوع ممکن است در بعضی موارد کمی طولانی و یا حتی چند روز طول بکشد.

2-    اشکال در برگزاری کلاس از طرف کاربر

درصورتی که به هر دلیل اعم از : قطعی برق و یا اینترنت، اشکال در کامپیوتر و یا اسکایپ، مریضی و یا فراموشی زمان کلاس از طرف کاربر و یا هر دلیل دیگری، کلاس رزرو شده برگزار نگردد، شرکت امتیاز کسر شده بابت آن کلاس را به کاربر باز نمی گرداند.

 

  • ساعات کاری شرکت

در حال حاضر شرکت QQE در تمامی ساعات شبانه روز و در هر هفت روز هفته باز و فعال میباشد اما ممکن است ساعات کاری به هر نحو تغییر یابد بدون آنکه به کاربر اطلاع داده شود.

 

  • روزهای تعطیل شرکت

معمولا شرکت QQE روزهای تعطیل را براساس تقویم و در ابتدای هر سال میلادی مشخص می نماید که این تعطیلات شامل: تعطیلات آخر سال، آغاز سال جدید و یا تعطیلات عمومی در فیلیپین میباشند. شرکت QQE میتواند روزهای تعطیل را در صورت تغییر در وب سایت اطلاع رسانی کند بدون اینکه به کاربر اطلاع رسانی خصوصی کرده باشد.

 

(4).   محدودیت های رزرو کلاس

 

با توجه به تعداد بالای دانشجویان، شرکت QQE تعداد رزرو پیشاپیش کلاسهای روزانه را برای هر کاربر به 3 کلاس محدود نموده است. البته رزرو کلاس در زمانی که همان روز  میخواهید از کلاسها استفاده نمایید نامحدود میباشد.

 

(5).   کنترل خدمات


شرکت QQE کلاسها را بررسی میکند تا از تناسب سطح کلاس و کاربر اطمینان حاصل کند. شما موافقت میکنید با اینکه ممکن است کلاسهای تان توسط شرکت QQE کنترل، ضبط و بررسی شوند.

 


9).   مسئولیت های کاربران:


علاوه بر رعایت شرایط فوق برای کلاسها و خدمات ارائه شده، شما با رعایت مقررات ذیل نیز موافقت می کنید:

1-   شما از خدمات ما و کلاسها به صورت نامشروع استفاده نخواهید کرد.

2-   با توجه به قرارداد TOU، با رعایت قوانین عمومی در سیاستها و روشهای استفاده از خدمات اینترنتی با توجه به اینکه خدمات این شرکت نیز از طریق اینترنت ارائه می گردند.

3-   شما اجازه انتقال، خرید و فروش، تغییر نام حساب کاربری، واگذاری و فروش کلاسها و یا امتیازات به شخص دیگری را ندارید.

4-   لطفا در زمان پرداخت هزینه کلاسها حتما به مبالغ کسر شده توجه کنید. در صورتیکه اگر  هرگونه اختلافی با بانک یا شخص سوم (شرکت طرف قرارداد بانک) پیدا کردید، لطفا مراتب را به پرسنل فارسی زبان کالج اطلاع دهید.

 

 

10).   رفتار های ممنوعه:


(1).   اگر از کلاسها استفاده می کنید، لطفا از انجام هرگونه رفتاری که به نوعی با لیست زیر هم خوانی دارند بپرهیزید:

1-   اعمالی که حقوق QQE را در کلاسها ویا اینترنت نقض کند.

2-   سوء استفاده با افترا بستن به شرکت و یا کارمندان آن.

3-   اعمالی که باعث بروز خسارت اقتصادی و غیر اقتصادی برای سایر کاربران، شخص ثالث و یا اعضای موسسه QQE شود.

4-   رفتارهایی که مربوط به مبارزات انتخاباتی یا مذهبی مرتب می باشد.

5-   ایجاد اختلال، مانع انجام و یا بهره وری تبلیغات شرکت و مسائل مربوط به آن نشوید.

6-   مخل نظم عمومی و اخلاق در شرکت و یا کلاسها نگردید.

7-   اعمالی که باعث نقض قوانین  و مقررات باشند و یا پتانسیل نقض آنها را داشته باشند.

8-   رفتاری که باعث کاهش استفاده از کلاسها توسط کاربران دیگر باشد.

9-   اعمال یا رفتار مجرمانه که منجر به بروز جرم شود.

10-   استفاده از خدمات برای مقاصد تجاری مشابه از طریق کپی برداری و یا راه اندازی سرویس مشابه.

11-   انتقال و ارائه اطلاعات نادرست به شرکت و یا از شرکت به دیگران.

12-   خرید و فروش و هرگونه رفتاری که باعث به وجود مدن منافع مالی میان چند کاربر و یا شخص سوم شود که از نظر QQE قابل پذیرش نباشد.

13-   رفتاری که باعث بروز اثرات سوء بر افراد دیگر شود.

14-   رفتار تهدید آمیز ،رفتار ناشایست و ناسزاگویی و همچنین رفتاری که باعث انصراف کاربران و یا کارکنان از ادامه تحصیل و یا همکاری با شرکت QQE شود.

15-   رفتارهای تبعیض گرایانه و غیر اخلاقی.

16-   اهمیت ندادن به درس به منظور آزار رساندن به استاد.

17-   بازجویی از معلمان در خصوص شرایط اشتغال ایشان در شرکت به منظور دسترسی و یا جمع آوری اطلاعات محرمانه شرکتQQE.

18-   ترغیب اساتید به رقابت در کسب و کار و یا انصراف از همکاری با QQE.

19-   تلاش برای برقراری ارتباط با استاد به صورت خصوصی.

20-   تمامی رفتارها و اعمالی که از نظر شرکت QQE نامناسب باشد.


(2).   درصورتی که کاربر  رفتاری را مطابق بر یکی از شرایط گفته شده فوق انجام دهد و شرکت QQE به این باور برسد که آن کاربر، توانایی و پتانسیل انجام یک یا بیش از چند مورد از موارد ذکر شده در بالا را همچنان داراست، شرکت QQE این حق را دارد که بدون اطلاع قبلی حساب کاربری ایشان را حذف و یا دسترسی ایشان را محدود نماید.

 

(3).   درصورتی که کاربر عمل یا اعمالی از لیست بالا را مرتکب شود و شرکت QEE تشخیص دهد که شخص میتواند به طور جدی عاملی مخرب باشد، این اختیار را دارد که کاربر را اخراج  و اجازه استفاده از امکانات و خدمات شرکت  در آینده را نیز از ایشان سلب نماید.


(4)  درصورتی که خسارتی از جانب کاربر متوجه شرکت QQE  بر اساس موارد لیست بالا شود، کاربر مسئول خسارت های وارده خواهد بود. این مسئولیت حتی پس از اخراج کاربر نیز موثر و قابل پیگیری از طرف شرکت می باشد.

 


11).   خروج از عضویت:


1-   اگر خواهان خروج از وبسایت و سیستم QQE هستید، بایستی درخواست خود را از طریق ایمیل به شرکت QQE اعلام نمایید و خروج شما در صورت تایید شرکت QQE انجام خواهد پذیرفت.

2-   پس از درخواست و تایید خروج، شما تمام حقوق و امتیازات خود را برای استفاده از خدمات و کلاسها از دست خواهید داد. شما حق ابراز هیچ گونه ادعایی پس از خروج از سیستم را ندارید. شرکت QQE حق استفاده از اطلاعات ثبت نامی شما را حتی بعد از تکمیل فرایند خروج برای مقاصد تجاری خود دارا میباشد.

3-   در این حالت اگر شما مشکلی با TOU، تغییرات در TOU  و یا کلاسها و خدمات QQE را دارید، قبول میکنید که تنها QQE اقدام به فسخ امتیازات شما و استفاده از خدمات را داشته و شما خروج خود را از سیستم قبول می کنید.

 


12).  لغو عضویت:

 

(1).   QQE ممکن است خروج را نپذیرفته و یا عضویت کاربر را یکطرفه لغو نماید اگر کاربر، یکی از اعمال زیر را انجام داده باشد:

1-   اگر کاربر بدون اجازه شرکت QQE اقدام به تغییر اطلاعات نماید.

2-   اگر کاربر از خدمات و کلاسها برای مقاصد مجرمانه استفاده نماید.

3-   اگر کاربر مانع از ارائه خدمات و یا برگزاری کلاسها شود (دوستانه و یا غیردوستانه).

4-   درصورتی که شرکت QQE به هیچ وجه قادر به برقراری ارتباط با کاربر از طریق ایمیل و یا تلفن و یا حتی اسکایپ نباشد.

5-   اگر شرکت QQE فرض کند که کاربر از خدمات و کلاسها به صورت مناسبی استفاده نمی کند.

6-   درصورتی که کاربر بیش از یکسال از خدمات شرکت و یا کلاسها استفاده نکرده باشد.

7-  درصورتی که کاربر قوانین TOU را نادیده بگیرد.

 

(2).   درصورتی که عضویت کاربر لغو شود، در صورتی که کاربر تعهدی در قبال شرکت داشته، می بایستی تعهدات خود را پرداخت نماید. شرکت QQE هیچگونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت هزینه هایی که تاکنون پرداخت شده اند را به عهده نداشته و نخواهد داشت مگر در مواردی که با آن موافقت نماید.

 

(3).   شناسه کاربری و رمز عبور پس از لغو عضویت غیرفعال میگردند. در این حالت شرکت هیچگونه تعهدی در مقابل پیامدهای ناشی از اقدامات انجام شده در موضوع1 برای کاربر و یا شخص ثالث را به عهده ندارد.

 

 

13).   تعلیق و یا لغوخدمات:

 

(1).   کاربر توافق کرده است که شرکت QQE بنا به صلاحدید خود، ممکن است قبل و یا بعد از اطلاع رسانی از طرق ایمیل به کاربر استفاده از خدمات را تعلیق و یا لغو کند. همچنین شرکت می تواند در صورت بروز مسئله ضروری  و مهم، استفاده از خدمت توسط کاربر را تعلیق و یا لغو کرده بدون اینکه در این خصوص اطلاع رسانی انجام دهد.

(2).   شرکت هیچ گونه تعهدی در مقابل کاربر و یا شخص سوم در خصوص تعلیق و یا لغو استفاده از خدمات را ندارد.

 

 

14).   پرسشنامه و تبلیغات:

 

(1).   شرکت QQE میتواند پرسشنامه و یا تبلیغات از طریق ایمیل و یا تلفن همراه برای کاربر ارسال نماید.

 


15).   سلب مسئولیت:

 

(1).   کاربر برای استفاده از امکانات شرکت QQE و براساس شرایط و امکاناتش موافقت کرده است. شرکت QQE هرگونه تعهدی در قبال نظرات و گفته های شخصی اساتید، مطالب و شرایط کلاسها و خدمات خارج از چارچوب، امکان دسترسی به اینترنت و امکان استفاده از خدمات را از خود سلب میکند. کاربر توافق کرده که مسئولیت حفظ هرگونه اطلاعات بدست آمده در دوره استفاده از خدمات و کلاسهای شرکت با ایشان می باشد.


(2).   شما قبول میکنید که شرکت تعهدی در قبال موارد زیر ندارد:

1-   بررسی محتوای کلاسها، نتیجه مطلوب از کلاسها و یا چگونگی استفاده از خدمات و کلاسهای شرکت.

2-   امنیت دریافت اطلاعات از سوی کامپیوترهای شرکت QQE و یا ارسال اطلاعات به کامپیوترهای شرکت QQE.

3-   به موقع بودن ارائه خدمات بدون وقفه و یا خطا.

4-   سلامت و صحت و درست بودن صحبت هایی که کاربر در کلاسها می کند. (خدمات ما کامل، مفید، موثر و اثر بخش هستند. خدمات ما عاری از هرگونه محتویات توهین آمیز می باشند.)

5-   دقت در ارائه خدمات، کلاسها و چگونگی پشتیبانی در روی سایت ما و یا از طریق ایمیل به کاربر اعلام شده است.

6-   عاری از هرگونه نقص در ارائه خدمات.

 

(3).   انتظارات کاربر از خدمات و کلاسها و یا اساتید.

(4).   کیفیت بالای هرگونه محصول و یا خدمات، اطلاعات و سایر لوازمی که از طریق وب سایت بدست می آید.

(5).   صحت و قابل اطمینان بودن اطلاعاتی که از طریق استفاده از خدمات، کلاسها و یا اساتید بدست میاید.

 

 

16).   حقوق اختصاصی:


(1).  شما توافق میکنید که تمامی محتویات خدمات شرکت QQE مثل طراحی وبسایت و یا کتابها، دستگاههای کامپیوتر و غیره از طریق قوانین کپی رایت، ثبت اختراع، علائم تجاری و سایر قوانین محافظت می شوند. شما توافق کرده اید که آنها را فرسوده، ترجمه، ویرایش نکرده و یا حتی تغییر نداده، اجاره و یا به فروش نرسانید که در غیر این صورت، شرکت QQE از طریق قانون و بدون اطلاع قبلی علیه شما اقدام خواهد کرد.

(2).   با قبول این موافقت نامه شما اجازه استفاده از عکس و تصویر تان را به شرکت داده و شرکت می تواند بدون محدودیت از آنها استفاده نماید.

 

 

17).   انتقال کسب وکار:

 

کاربر توافق کرده است که ممکن است شرکت بخشی و یا حتی تمام اجزاء تجارت و خدمات خود را در اختیار شخص سوم بگذارد. در این حالت، ممکن است تعهدات و اختیارات شرکت به شخص سوم انتقال داده شود که در نهایت به کاربر اطلاع داده خواهد شد و همچنین کاربر توافق کرده که اطلاعات شخصی اش در اختیار شخص سوم گذاشته شود.

 

 

18).   قانون حاکم:

 

قوانین ژاپن بر این TOU اعمال شده است.

 


19).   حدود قدرت و اختیارات:

 

در صورت ایجاد مشکل و در صورتی که پس از مذاکرات و بحث میان کاربر و شرکت QQE، نتیجه ای مورد توافق طرفین کسب نگردد، کاربر موافقت می نماید که مراتب به دادگاه حل و فصل در توکیو و یا دادگاه منطقه ای در توکیو ارجاع داده شود.

نکته : این قوانین در تاریخ 1 آگوست 2009 تصویب گردیده است.

  • تجدید نظر در تاریخ 1 ژوئن 2010 انجام شده است.
  • تجدید نظر در تاریخ 1 دسامبر 2011 انجام شده است.
  • تجدید نظر در تاریخ 12 ژانویه 2012 انجام شده است.
  • تجدید نظر در تاریخ 22 مارس 2016 انجام شده است.
  • تجدید نظر در تاریخ 1 جولای 2016 انجام شده است.
  • تجدید نظر در تاریخ 26 آگوست 2016 انجام شده است.