کلاس های آنلاین

درباره ما

 
امروزه اهميت يادگيری و كاربرد صحیح زبان انگليسی بر همگان آشكار می‌باشد

 

کالج آموزش زبان QQEnglish مفتخر است که با بهره مندی از اساتید مجرب انگلیسی زبان و همچنین هیئت علمی معتبر که از دانشگاههای کمبریج و آکسفورد انگلستان می باشند، با برگزاری تورهای آموزشی در كشور فيليپين (سومين كشور انگليسی زبان دنيا)، گامی بلند در جهت آموزش مؤثر و تضمينی زبان انگليسی برداشته است.

  •  يادگيری زبان انگلیسی در دوره های فشرده با كمترين هزینه و بهترين كيفيت ممکن، هديه ای است ارزشمند كه کالج QQEnglish به شما تقديم می نماید.
  •  دوره های آموزشی حضوری ما در فیلیپین شامل دوره های فشرده محاوره انگليسی (GENERAL ENGLISH)، دوره های تخصصی زبان شامل TOEIC, IELTS, TOEFL و انگليسی بازرگانی (Business English)  می باشند.

 

در کالج QQEnglish آموزش به صورت كلاسهای خصوصی و گروهی روزانه و آزمونهای منظم ماهانه ترتیب داده شده تا شما در محيطی آرام و دلپذیر، فرصت يادگيری زبان انگليسی را از طريق برگزاری كلاسها و هم از طريق حضور در محيط انگليسی زبان داشته باشید.

 لازم به ذكر است که در تمام مدت اقامت شما در فیلیپین و محل کالج که در شهر سبو می باشد، شما به صورت حضوری از مشاوره پرسنل فارسی زبان کالج بهره مند و در بدو ورود، ایشان در فرودگاه به استقبال شما خواهند آمد.

  •  برای اقامت شما خوابگاه با تمامی امکانات رفاهی و مورد نیاز در نزديكی کالج در نظر گرفته شده و همچنین تمامی غذاها و ميان وعده ها توسط رستوران ژاپنی ما تدارك ديده می شود.

 با توجه به خصوصی بودن کلاسهای حضوری ما، شروع کلاسها برای زبان آموزان جديد از اول هر هفته (دو شنبه) می باشد. پس از ثبت نام، مدارک لازم جهت اخذ ویزا از طرف کالج برای سفارت ارسال می گردد و شما می توانید با مراجعه به سفارت فيليپين در تهران و ارائه مدارک، ويزای توريستی دريافت نمایید. همچنین شما می توانید راهنمایی های لازم برای آماده کردن مدارک مورد نیاز سفارت را از پرسنل فارسی زبان دریافت نمایید. پس از سفر به فيليپين، کالج برای شما ويزای كوتاه مدت تحصيلی تهيه می كند.

 

شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با پرسنل فارسی زبان ما از طریق تلفن تهران: 44032464-021 داخلی 1 و یا Skype ID: QQE-MAHMOOD تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید با ایمیل آدرس Mahmood@qqeng.com نیز مکاتبه نمایید.