کلاس های آنلاین

حریم شخصی کاربران

 

حریم شخصی کاربران:

کالج آموزش زبان انگلیسیQQEnglish، با مدیریت شرکتKyu Kyu Bin Ltd از حریم و اطلاعات شخصی شما با دقت محافظت میکند. حفاظت اطلاعات ما از موارد زیر پیروی میکند:

جمع آوری اطلاعات شخصی شما

ما اطلاعات شخصی شما را بدون اجازه یا به هر روش غیر قانونی جمع آوری نمی کنیم.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

ما از اطلاعات شخصی شما برای فراهم کردن اطلاعات و ارائه خدمات و کلاسها استفاده میکنیم. (ما از اطلاعات شما به هیچ منظور دیگری غیر از آنچه گفته شد استفاده نمیکنیم)

به کار گیری اطلاعات شخصی شما

ما از اطلاعات شخصی شما به دقت محافظت میکنیم و در صورت دستیابی غیر قانونی، فقدان، اشتباه و دستکاری شدن اطلاعات خصوصی شما اقدامات ضروری و مناسب را به کار میگیریم.

انتشار اطلاعات شخصی شما

اطلاعات شخصی داده شده به QQEnglish در زمان ثبت حساب کاربری و همچنین دیگر اطلاعات جمع آوری شده توسط QQEnglish به عنوان اسنادی خصوصی در نظر گرفته میشود. QQEnglish این اطلاعات را مدیریت کرده و اطلاعات شخصی شما را غیر از موارد زیر آشکار نمیسازد.

  •  در زمانی که QQEnglish مجوزی از شما دریافت میکند.
  •  هنگامی که یک مامور قانونی و یا دولتی دستور ارایه آن را داشته باشد.
  • وقتی QQEnglish  به صورت سهوی و اشتباها اطلاعات را فاش سازد.

 

تماس در مورد حفاظت اطلاعات

ما به صورت شایسته و سریع به درخواست های شما مبنی بر ارسال، تغییر، حذف اطلاعات شخصی و یا هر گونه درخواسته دیگری در پیرامون آن، بعد از تائید هویت شما ترتیب اثر خواهیم داد.

 

QQ English (GreatEnglish Co)

 

آدرس دفتر مرکزی: فیلیپین، شهر سبو، پارک فن آوری (I.T Park)، ساختمان Skyrise 4، طبقات 9،8،7 و 10

شماره تماس تهران: 464 32 440 - 021

ساعت کاری شرکت: 24 ساعته و در 7 روز هفته

ساعات کاری پرسنل فارسی زبان: از 10 صبح تا 10 شب به وقت تهران

تماس با پرسنل فارسی زبان از طریق اسکایپ آیدی: (QQ.ENGLISH (QQE-MiddleEastSupport

ایمیل: Info_Iran@qqeng.com

 

استفاده از نام واقعی شما

طبق قانون QQEnglish، ما از نام واقعی شما در وب سایت خود به طور مناسب استفاده میکنیم. (در جایی که فقط افراد مسوؤل به اطلاعات شخصی شما دسترسی پیدا می کنند)

در زمان عضویت، از شما خواسته میشود که نام واقعی خود را با فونت انگلیسی و همچنین نام مستعار و یا انتخابی خود را در صفحه ثبت نام وارد کنید. این اطلاعات برای شرکت جهت تشخیص شما و استفاده اساتید ضروری می باشد. ما از این اطلاعات به عنوان اطلاعات باز استفاده میکنیم.

 به دلیل اینکه ممکن است برای اساتید استفاده از نام واقعی شمادر طول تدریس سخت باشد، میتوانید از نام مستعار و یا انتخابی خود استفاده کنید. میتوانید یکدیگر را به نام مستعار خود صدا کنید، با این وجود، این به این معنا نیست که در وب سایت با نام ناشناس ثبت نام کنید. لطفا به یاد داشته باشد که ممکن است استاد بخواهد شما را به نام واقعیتان صدا کند.

 

ارتباط با اساتید

QQEnglish اجازه ارتباط مستقیم و خارج از ضوابط کلاس را به کاربران با اساتید، چه به صورت حضوری و یا چه به صورت آنلاین و یا هر مورد دیگری را نمی دهد.(حتی خارج از محیط کالج)

لطفا به خاطر داشته باشید که ما هیچ مسؤلیتی را در مورد اطلاعات شخصی دریافتی از اساتید و یا دیگر مشکلات مرتبط با آن، بالاخص فاش شدن اطلاعات شخصی شما در صورتی که با ایشان ارتباطات خارج از ظوابط کلاس برقرار نمایید را به عهده نمیگیریم. ما بخش "ارسال پیام برای استاد" را برای فرستادن پیام به استاد و یا پرسیدن سوال از ایشان، در وب سایت کالج QQEnglish  قرار داده ایم.

 

امنیت اطلاعات کارت بانکی شما

ما از روش (SSL (Secure Socket Layer که پروتکلی برای به رمز نوشتن اطلاعات است، استفاده میکنیم تا بتوانیم بخوبی از اطلاعات کارت بانکی شما حفاظت کنیم. از آنجایی که اطلاعات شما از طریق این پروتکل امن برای بانک ارسال میگردد، شما میتوانید بدون دغدغه اطلاعات را در وب سایت درج نمایید. جهت بررسی و اطمینان خاطر میتوانید در زمان پرداخت، علامت قفل و نوشته ":https" را در صفحه پرداخت بانک و در سمت چپ آدرس سایت ملاحظه بفرمایید.