کلاس های آنلاین

پیام مؤسس

از شما بابت بازدید از وب سایت QQEnglish بسیار سپاس گذارم. من این کالج را برای ارایه بهترین و با کیفیت ترین خدمات آموزش زبان انگلیسی به همگان تأسیس نمودم.

آشنایی با مردمان دیگر و همچنین دادن فرصتی جهت ارتباط به زبان انگلیسی به عنوان ابزار ارتباط جهانی هدف همه مجموعه QQEnglish می باشد.

انگلیسی من خوب نبود تا زمانی که در سفرهای خارجی مجبور به استفاده از آن شدم. شرکت QQ در سال ۲۰۰۵ به بازار جهانی صنعت و تجارت و مخصوصا واردات و صادرات موتورسیکلت پیوست. ما معاملات تجاری خود را با سرمایه گزاران و مشتریان خارجی با کمک مترجمان انجام می دادیم. من از طریقه و روش مذاکرات راضی نبودم چرا که مطمئن نبودم که مخصوصا در موارد پیچیده مالی و کاریمنظور همدیگر را به درستی فهمیده ایم یا خیر. به همین دلیل، تصمیم گرفتم که زبان انگلیسی را خودم و به طور جدی بیاموزم. به یاد میاورم که همیشه فکر می کردم "من واقعا نیاز به یادگیری زبان انگلیسی برای ارتباطات فردی خود نیز دارم". بنابراین شروع کردم به جستجوی آموزش آنلاین زبان انگلیسی در اینترنت و یا به هر روش دیگری که می توانست به سرعت و در مدت زمان کوتاهی به من کمک کند. پس از جستجوهای فراوان و آزمودن راههای مختلف یادگیری، در نهایت تصمیم گرفتم که به یک آموزشگاه زبان انگلیسی در فیلیپین بروم. صادقانه بگویم که آموزشگاه های زبان انگلیسی در فیلیپین، نسبت به دیگر آموزشگاه ها در کشورهای دیگر بسیار ارزانتر و علاوه بر این، آنطوری که من یافتم، کیفیت آموزشگاه های زبان انگلیسی در فیلیپین نیز مناسب است. باید اعتراف کنم که بسیاری از مردم دنیا تصویر نه چندان مثبتی از لهجه فیلیپینی ها نسبت به آمریکایی ها و یا بریتیش ها دارند اما با این وجود، بعد از رفتن به فیلیپین متوجه شدم که مهارتشان در تدریس و آموزش بسیار بالا و اکثرا لهجه آنها برای مبتدیانی مثل من بسیار شفاف و قابل فهم می باشد. بعد از اتمام دوره آموزشی در فیلیپین، خودم را فردی توانا در صحبت کردن روان به زبان انگلیسی و آماده برای ورود به دنیای تجارت جهانی یافتم. من توانستم الباقی کارم و قراردادهایم را بدون نیاز به مترجم انجام داده و لازم به ذکر است که به خاطر این توانایی، تجارت من رونق فراوانی گرفت. ارتباط با مردم به زبان انگلیسی من را به دنیای جدیدی وارد کرد. من ارتباطات بسیار قوی و روابط کاملا حرفه ای با تجار خارجی برقرار کرده و حتی جالب تر آنکه خانواده های ما نیز با یکدیگر دوست شده و حتی الان نیز ارتباط و رابطه نزدیکی دارند. 

 

آنچه من در مورد آموزش زبان انگلیسی در فیلیپین متوجه شدم عبارتند از:

 

 

اینکه من توانستم در مدت کوتاهی در زبان انگلیسی تا این سطح مهارت پیدا کنم بر پایه زحمات استادان بسیار مهربان من در فیلیپین بود. من آموزشگاه زبان انگلیسی "QQEnglish" را با استادانی که از ابتدا به من آموزش داده بودند آغاز کردم با این امید که بسیاری از افراد دیگر مثل من، بتوانند به راحتی و به سرعت در صحبت به زبان انگلیسی مهارت پیدا کرده و از آن به عنوان ابزار ارتباطی در زندگی استفاده کنند. در  QQE ما اطمینان داریم که می توانیم زبان انگلیسی را با کیفیت بسیار بالا آموزش دهیم. همچنین برای بهتر شدنمان، خانم دکتر "Lorraine Warne" و دیگر انگلیسی زبانها نیز به هییت علمی ما پیوستند تا کیفیت آموزش را بروز و مبتنی بر استانداردهای دانشگاه کمبریج انگلستان نمایند.

 

"زبان انگلیسی موجب پیشرفت هر کسی می شود"

ما به این جمله باور داشته و بر پایه آن "QQEnglish" را بناء نهادیم. امیدواریم که بخواهید کلاسهای زبان انگلیسی را در QQEnglish آزمایش کرده تا بتوانید با بدست آوردن نتایج زودرس، کیفیت و استاندارد بالای آموزش به همراه نشاط و شادابی را نیز تجربه نمایید.

Raiko Fujioka

مدیر کل و صاحب امتیاز "QQEnglis"

سال تاسیس کالج: سال 2009