کلاس های آنلاین

مرکز آموزش شماره 1

ما با ایجاد امکانات متنوع و مختلفی در داخل کالج از قبیل: کلاسهای تک نفره، کلاسهای گروهی، سالن آمفی تئاتر، رستوران، کتابخانه، سالن مطالعه، سایت کامپیوتر، اینترنت وایرلس و ... تمامی تلاش خود را به عمل آورده تا شما اقامت دلپذیر و تحصیل لذت بخشی را با ما تجربه نمایید. 

ساختمان شماره 1 کالج QQ English در طبقات 7، 8، 9 و 10 مجتمع Skyrise 4 بوده که هر طبقه دارای مساحت تقریبی 1850 متر مربع می باشد. این ساختمان در I.T Park و در مرکز شهر سبو قرار داشته و لازم به ذکر است که سبو دومین شهر بزرگ فیلیپین می باشد.

همچنین در اطراف کالج تمامی امکانات فراوانی از قبیل رستورانهای مختلف بین المللی، کافی شاپ، فروشگاه های کیف و کفش و لباس، لوازم الکترونیکی، صرافی، سوپر مارکت، باشگاه ورزشی، استخر و ... می باشد. لازم به ذکر است که دفاتر شرکت های بزرگ دنیا مانند Facebook ،Google ،JP Morgan و NEC هم داخل I.T Park و در نزدیکی کالج می باشد.

بازارها و مراکز خرید بسیار زیادی نیز در حوالی کالج QQ English و I.T Park قرار دارند و می توان گفت که شما از لحاظ دسترسی به دیگر نقاط شهر سبو مشکلی نداشته و می توانید در حدود 5 دقیقه (با تاکسی) از کالج به مراکز خرید بزرگ برسید.
ساختمان شماره 1 کالج QQ English با توجه به معماری منحصر به فرد آن مسلط به شهر و از لحاظ مناظر می توان گفت که تمام شهر در زیر پای شما قرار دارد. به طوری که می توانید مردم، ترافیک داخل شهر، دریا، جنگل و یا حتی کوهها را نیز ببینید.

 

شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با پرسنل فارسی زبان ما از طریق تلفن تهران: 44032464-021 داخلی 1 و یا Skype ID: QQE-MAHMOOD تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید با ایمیل آدرس Mahmood@qqeng.com نیز مکاتبه نمایید.