کلاس های آنلاین

امکانات رفاهی و تفریحی کالج

کالج QQEnglish مفتخر است که جهت رفاه حال و تحصیل بدون دغدغه های جانبی برای زبان آموزان گرامی، تمامی امکانات مورد نیاز برای استراحت و تفریح ایشان را در نظر و مهیا نموده است. اتاقهای متنوع یک نفره، دو نفره، چهار نفره و هشت نفره به همراه تمامی امکانات مورد نیاز از قبیل: تخت خواب (مجزاء)، بالش و پتو و ملافه (مجزاء)، سرویس بهداشتی و حمام (با توجه به نوع اتاق، مجزاء یا مشترک)، میز و صندلی مطالعه (مجزاء)، یخچال (مشترک)، آشپزخانه با تمامی امکانات طبخ (مشترک)، اینترنت و تلفن (مشترک)، لباسشویی (مشترک)، تلویزیون (مشترک) و غیره را فراهم نموده تا اقامت و مطالعه ای آرام، شاد و لذت بخش را در فیلیپین داشته باشید. در ضمن سرویس ایاب و ذهاب کالج به خوابگاه ها و بالعکس به صورت کاملا رایگان همه روزه و از ساعت 7 صبح الی 12 شب در خدمت شما عزیزان می باشد.

 
  • آشپزخانه کالج QQEnglish همه روزه و برای رضایت خاطر زبان آموزان عزیز، غذاهای متنوع و مختلفی را به صورت سلف سرویس و در 3 وعده غذایی (صبحانه، نهار و شام) به همراه دسر میوه، آبمیوه، نان و چای ( برای صبحانه)، سوپ و ... طبخ و سرو می نماید.

 

علاوه بر رستوران کالج، ما در خوابگاه ها نیز آشپزخانه هایی مجهز و با تمام امکانات مورد نیاز برای طبخ غذا را آماده نموده ایم تا در صورت تمایل، زبان آموزان بتوانند غذاهای محلی و دلخواه خود را به همراه دیگر زبان آموزان (که از کشورهای دیگر می باشند) طبخ کرده تا فرهنگ غذایی ایران را معرفی نموده و همچنین با فرهنگ غذایی کشورهای دیگر نیز آشنا گردند.

 

کالج QQEnglish همچنین برای اوقات فراغت زبان آموزان، امکانات تفریحی و سرگرمی متنوعی را تدارک دیده است که زبان آموزان بتوانند در زمان فراغت نیز، با بازی و سرگرمی در کنار زبان آموزان دیگر (که از کشورهای مختلف می باشند) به انگلیسی صحبت کرده و عملا تمام وقت (حتی در زمان استراحت و تفریح) در حال یادگیری و تمرین زبان انگلیسی باشند.

 

امکانات تفریحی و سرگرمی کالج از قبیل:

باشگاه بدنسازی مجهز، استخر، سونا خشک و بخار  و ...

سالن مخصوص بسکتبال، فوتسال، بدمینتون و ...

میز بیلیارد، میز پینگ پنگ، میز شطرنج و ...

برای مشاهده سايز اصلی تصوير کليک کنيد